Live Football Streaming and Football Highlights - Live Football Streaming
AFC Cup
2014-04-24 14:00:00 Al-Jaish Damascus - Al-Nejmeh
Algeria Division 1
2014-04-24 16:00:00 CA Bordj Bou Arreridj - MO Bejaia
2014-04-24 16:00:00 CR Belouizdad - MC Oran
2014-04-24 16:00:00 ES Setif - USM EL HARRACH
2014-04-24 16:00:00 JSM Bejaia - USM Libreville
2014-04-24 16:00:00 RC Arba - CRB Ain Fakroun
AUS NSWC
2014-04-24 09:30:00 Blacktown City Demons - Bankstown City Lions
Australia Queensland State League
2014-04-24 09:30:00 Brisbane City - Harimau Muda A
Brasil Cup
2014-04-24 01:00:00 Tupi Juiz de Fora MG 0 - 3 Fluminense RJ
2014-04-24 01:00:00 CRB AL 2 - 1 Sao Paulo
2014-04-24 18:15:00 Santa Rita - Potiguar RN
2014-04-24 22:30:00 Vitoria BA - J. Malucelli
Brazil Campeonato Cearense Division 1
2014-04-24 01:00:00 Ceara 0 - 0 Fortaleza
Brazil Paraibano
2014-04-24 16:00:00 Santa Cruz PB - Auto Esporte Clube PB
2014-04-24 23:30:00 Botafogo PB - Santa Cruz PB
2014-04-24 23:30:00 Centro Sportivo Paraibano - Auto Esporte Clube PB
Brazil Pernambucano League
2014-04-24 01:00:00 Nautico Capibaribe 0 - 1 Sport Club do Recife
Copa Libertadores
2014-04-24 01:00:00 Atletico Nacional Medellin 1 - 0 Atletico Mineiro
2014-04-24 01:00:00 San Lorenzo 1 - 0 Gremio Porto Alegre
2014-04-24 03:10:00 Santos Laguna 0 - 2 Lanus
Costa Rica Primera Division
2014-04-24 02:00:00 AD Belen Siglo XXI 2 - 2 CS Uruguay De Coronado
2014-04-24 02:00:00 Puntarenas 1 - 1 Limon FC
2014-04-24 02:00:00 Herediano 3 - 1 AD Carmelita
2014-04-24 02:00:00 Santos De Guapiles 0 - 3 Universidad de Costa Rica
2014-04-24 02:00:00 Alajuelense 1 - 1 Perez Zeledon
2014-04-24 02:00:00 Cartagines Deportiva SA 1 - 0 Deportivo Saprissa
Egypt Premier League
2014-04-24 13:30:00 Alrga - hrbe
2014-04-24 13:30:00 Ismaily - Tala Al Jaish
2014-04-24 13:30:00 Ithad Al Shortah - Petrojet
2014-04-24 15:59:00 Zamalek - Olympic El Qanal
England U21 Premier League
2014-04-24 18:00:00 Reading U21 - Manchester UnitedU21
Estonia Esi Liiga B
2014-04-24 15:59:00 Kohtla-Jarve JK Jarve - Flora Tallinn III
Finland Woman's Cup
2014-04-24 16:30:00 MPS (w) - Viikingit (w)
Futsal Russia Division De Honor
2014-04-24 10:30:00 Caillat Ayma Di Indoor soccer - Dynamo Moscow Indoor soccer
2014-04-24 13:00:00 Senna Xiqiewan o - Barcelona FC A Ruth Porter
German B-Junioren-Bundesliga West
2014-04-24 16:00:00 Fortuna Dusseldorf U17 - Bochum U17
Iceland League Cup
2014-04-24 19:00:00 Breidablik - Hafnarfjordur
Indonesia Super Liga
2014-04-24 08:30:00 Barito Putera - Persijap Jepara
2014-04-24 08:30:00 Persiba Balikpapan - Persela Lamongan
International Friendly
2014-04-24 09:00:00 Belgium U17 - Sweden U17
2014-04-24 14:00:00 Serbia (w) U16 - Slovakia (w) U16
2014-04-24 14:00:00 Spain (w) U16 - Romania (w) U16
Iraqi League
2014-04-24 16:00:00 Karbalaa - Al Zawraa
2014-04-24 16:00:00 Zakho - Al Talaba
Israel Women1
2014-04-24 16:30:00 Maccabi Beer Sheva Li (w) - Maccabi Kiryat Gat Women's
2014-04-24 16:30:00 Hapoel Ironi Petah Tikva (w) - Bnei Sakhnin (w)
Jordan Cup
2014-04-24 14:00:00 Al Faisaly - Ramtha Club
Liga Nacional de Guatemala
2014-04-24 02:30:00 Xelaju MC 2 - 0 CD Puerto de Iztapa
Lithuania - 1.Division
2014-04-24 14:30:00 Siauliai - FK Zalgiris Vilnius
Malta Premier League
2014-04-24 15:59:00 Floriana F.C. - Rabat Ajax
2014-04-24 17:00:00 Hibernians FC - Sliema Wanderers FC
2014-04-24 17:00:00 Mosta FC - Balzan FC (Youth)
2014-04-24 18:15:00 Qormi F.C - Tarxien Rainbows F.C
Mexico Primera Divison A
2014-04-24 02:00:00 Necaxa 0 - 0 Estudiantes Tecos
Moldova Division 2
2014-04-24 13:00:00 Slobozia Mare - Saxan Ceadir Lunga
2014-04-24 13:00:00 Dacia-Buiucani B - CF Riscani
2014-04-24 13:00:00 Edinet - Real Succes
2014-04-24 13:00:00 CF Locomotiv Balti - FC Sfintul Gheorghe
2014-04-24 13:00:00 Gagauziya - Victoria Bardar
2014-04-24 13:00:00 FC Sheriff B - Zimbru Chisinau B
Norway NM Cupen
2014-04-24 14:30:00 Kirkenes - Tromsdalen
2014-04-24 15:59:00 Krakeroy IL - Moss
2014-04-24 15:59:00 IL Sparta Sarpsborg - Sarpsborg 08
2014-04-24 15:59:00 Drobak-Frogn IL - Pors Grenland
2014-04-24 15:59:00 Nordstrand - Valerenga
2014-04-24 15:59:00 KFUM Oslo - Notodden
2014-04-24 15:59:00 Lyn Oslo - Skeid Oslo
2014-04-24 15:59:00 Hasle-Loren - Baerum SK
2014-04-24 15:59:00 Oslojuvelene - Fredrikstad
2014-04-24 15:59:00 Frigg - Sandefjord
2014-04-24 15:59:00 Asker - Kvik Halden
2014-04-24 15:59:00 Lorenskog - Birkebeineren
2014-04-24 15:59:00 Fet - Lillestrom
2014-04-24 15:59:00 Holand - Ullensaker/Kisa IL
2014-04-24 15:59:00 Hauerseter - Strommen
2014-04-24 15:59:00 Grue - Kongsvinger
2014-04-24 15:59:00 Ottestad - Ham-Kam
2014-04-24 15:59:00 Brumunddal - Nybergsund IL Trysil
2014-04-24 15:59:00 Gjovik Lyn - Eidsvold Turn
2014-04-24 15:59:00 Raufoss - Holmen
2014-04-24 15:59:00 Valdres FK - Follo
2014-04-24 15:59:00 Jevnaker - Stabaek
2014-04-24 15:59:00 Modum FK - Honefoss BK
2014-04-24 15:59:00 Drammen FK - Stromsgodset
2014-04-24 15:59:00 Orn-Horten - Kjelsas
2014-04-24 15:59:00 Fram Larvik - Larvik Turn
2014-04-24 15:59:00 Kjapp - Odd Grenland
2014-04-24 15:59:00 Jerv - Flekkeroy
2014-04-24 15:59:00 Hollen - Start IK
2014-04-24 15:59:00 Lyngdal - Egersund
2014-04-24 15:59:00 Klepp - Bryne
2014-04-24 15:59:00 Sola - Sandnes Ulf
2014-04-24 15:59:00 Akra - Haugesund
2014-04-24 15:59:00 Os Turn Fotball - Vard Haugesund
2014-04-24 15:59:00 Bjarg - Asane Fotball
2014-04-24 15:59:00 Varegg - Brann
2014-04-24 15:59:00 Lyngbo - Nest Sotra
2014-04-24 15:59:00 Vadmyra - Fyllingsdalen
2014-04-24 15:59:00 Fana - Stord IL
2014-04-24 15:59:00 Ardal - Sogndal
2014-04-24 15:59:00 Brodd - Viking
2014-04-24 15:59:00 Floro - Forde
2014-04-24 15:59:00 Ralph Withers - Hodd
2014-04-24 15:59:00 Brattvag - Kristiansund BK
2014-04-24 15:59:00 Surnadal - Molde
2014-04-24 15:59:00 Tynset - Elverum
2014-04-24 15:59:00 Orkla - Rosenborg
2014-04-24 15:59:00 Strindheim IL - Nardo FK
2014-04-24 15:59:00 Kolstad - Rodde
2014-04-24 15:59:00 Verdal - Byasen Toppfot
2014-04-24 15:59:00 Mo IL - Sandnessjoen
2014-04-24 15:59:00 Tverlandet - Bodo Glimt
2014-04-24 15:59:00 Harstad - Medkila IL
2014-04-24 15:59:00 Mjolner - Tromso
2014-04-24 15:59:00 Senja - Finnsnes
2014-04-24 15:59:00 IF Floya - Ranheim IL
2014-04-24 15:59:00 Bossekop - Alta
2014-04-24 15:59:00 Bell Sony - Aalesund FK
2014-04-24 15:59:00 Lommedalen - Mjondalen IF
2014-04-24 15:59:00 Grorud - Lokomotiv Oslo
Primera Division de Ecuador
2014-04-24 16:00:00 Olmedo Riobamba - Club Sport Emelec
Primera Division de El Salvador
2014-04-24 01:00:00 CD Dragon 0 - 1 Aguila
2014-04-24 01:00:00 CD FAS 2 - 1 Luis Angel Firpo
Primera Division de Uruguay
2014-04-24 18:30:00 Centro Atletico Fenix - Cerro Largo
2014-04-24 18:30:00 Cerro Montevideo - Nacional Montevideo
2014-04-24 18:30:00 CA Penarol - CA Juventud
2014-04-24 18:30:00 Rentistas - Danubio FC
2014-04-24 18:30:00 Defensor Sporting Montevideo - Sud America
2014-04-24 18:30:00 El Tanque Sisley - CA River Plate
2014-04-24 18:30:00 Miramar Misiones FC - Liverpool URU
2014-04-24 18:30:00 Wanderers FC - Racing Club Montevideo
Republic of Azerbaijan Cup
2014-04-24 12:00:00 Ravan Baku - FC Neftci Baku
2014-04-24 14:00:00 FK Khazar Lenkoran - FK Gilan Gabala
Russia Div 2 Ural-Povolzhye
2014-04-24 12:00:00 FK Oktan Perm - Syzran
2014-04-24 12:00:00 Rubin Kazan B - Chelyabinsk
2014-04-24 14:00:00 KAMAZ Naberezhnye Chelny - Dynamo Kirov
2014-04-24 14:00:00 Volga Ulyanovsk - FC Lada Togliatti
2014-04-24 14:00:00 Zenit-Izhevsk - Nosta Novotroitsk
2014-04-24 14:30:00 Spartak Yoshkar-Ola - Tyumen
Russia Reserves League
2014-04-24 13:00:00 Kryliya Sovetov (R) - Amkar Perm(R)
S.F.L. Under 20 Youth Division
2014-04-24 16:00:00 Falkirk U20 - Glasgow Rangers U20
2014-04-24 17:00:00 Inverness C.T. U20 - Dunfermline Athletic U20
Singapore League
2014-04-24 11:30:00 Young Lions - Singapore Warriors
2014-04-24 12:45:00 Harimau Muda B - Hougang United FC
Spanish Bizkaia-Tercera Division
2014-04-24 17:30:00 CF Gava - UE Rapitenca
2014-04-24 18:00:00 Murcia B - Minera
2014-04-24 18:30:00 Atletico Pinto - Parla
2014-04-24 19:00:00 Atletico Pulpileno - Edeco Fortuna
2014-04-24 19:00:00 UE Cornella - Palamos
2014-04-24 19:00:00 Huercal - Deportivo Cieza
Sweden Div 2 Norra Gotaland
2014-04-24 17:00:00 Larje-Angereds IF - Stenungsunds IF
Switzerland - 1.Liga Gruppe 2
2014-04-24 18:15:00 FC Black Stars Basel - Neuchatel Xamax
Tipsport Cup
2014-04-24 15:59:00 Brno - Vysocina jihlava
Tunisia Cup
2014-04-24 13:00:00 Stade Gabesien - C.A.Bizertin
2014-04-24 13:00:00 ES Fahs - Al-Sahel Sport
Turkey A2 League Grupo Play Off
2014-04-24 15:59:00 Caykur Rizespor U23 - Boluspor U23
Turkey Bayanlar 1. Ligi
2014-04-24 09:00:00 Atasehir Belediyesi (w) - Konak BEL. (w)
2014-04-24 09:00:00 KDZ Ereglispor (w) - Derince Belediyespor (w)
UEFA Europa League
2014-04-24 19:05:00 Sevilla - Valencia
2014-04-24 19:05:00 Benfica - Juventus
Ukraine - Vyscha Liga
2014-04-24 12:00:00 Illichivets - FC Vorskla Poltava
2014-04-24 14:00:00 Hoverla-Zakarpattia Uzhgorod - FC Dnipro Dnipropetrovsk
2014-04-24 16:30:00 Chernomorets Odessa - Dynamo Kyiv
2014-04-24 16:30:00 Volyn - Metalist Kharkiv
Ukraine U19 Liga
2014-04-24 11:00:00 Zorya U19 - Illichivets U19
Ukraine U21 Liga
2014-04-24 09:00:00 Hoverla Zakarpattia U21 - FC Dnipro Dnipropetrovsk U21
USA Women
2014-04-24 02:00:00 Seattle Reign (w) 3 - 1 Washington Spirit (w)
USL First Division
2014-04-24 23:00:00 Los Angeles Blues - Harrisburg Islanders
UZB D1
2014-04-24 10:00:00 Gulistan - Dinamo Gallakor
2014-04-24 10:00:00 Zaamin - Sherdor Samarqand
2014-04-24 10:00:00 Aral Nukus - Mashal II
2014-04-24 10:00:00 Xorazm Urganch - FK G'ijduvon
2014-04-24 10:00:00 Hotira Namangan - Kuruvchi Kokand Qoqon
2014-04-24 10:00:00 Istiqlol Tashkent - Oktepa
2014-04-24 10:00:00 FK Kasansay - Uz Dong Joo Andijon
2014-04-24 10:00:00 Pakhtakor II - ouziyu
Welsh Football League First Division
2014-04-24 18:45:00 Pontardawe Town - Tata Steel